Wie zijn wij

De organisatie.

Het bestuur en andere doeners binnen OSCD.

Voorzitter

Rob Weeda
voorzitter@oscd.nl

Vice Voorzitter

Vacant
vicevoorzitter@oscd.nl

Secretaris

Celine Vermaire
secretaris@oscd.nl
2e secretaris
Vacant

Penningmeester

Marco Stam
penningmeester@oscd.nl
2e penningmeester:
Marja Visser

Materiaalcommissaris

Erik Polet
materiaal@oscd.nl

Hoofdtrainer

Peter Groenendijk
hoofdtrainer@oscd.nl

Adres clubhuis

(geen postadres)
Fanny Blankers-Koenweg 20
3318 AX Dordrecht
Tel: 078-6177383

Trainerscommissie

Hoofdtrainer: hoofdtrainer@oscd.nl
Coördinator Jeugd duiken: jeugd-duiken@oscd.nl
Coördinator Jeugd OWH: Cees Bakx – jeugd-owh@oscd.nl
Coördinator OWH: Bas Praet, Niels Polet, Jolijn Polet – owh@oscd.nl
Coördinator Conditie: Maarten Hermus 

Evenementencommissie

Maria Scheffer – Evelien Nanninga – Anne Boon –  ec@oscd.nl

Materiaalcommissie

Materiaalcommissaris: materiaal@oscd.nl
Flessen vullen: flesvullen@oscd.nl

Barcommissie

Barcommissaris: Maria Callado – barcommissaris@oscd.nl

Planner

Agenda: Anja Blonk – planner@oscd.nl

Public Relations
Public Relations

Anja Blonk – webmaster@oscd.nl

We nodigen je uit om een keertje mee te trainen.

Je bent altijd welkom op de woensdag en vrijdag avond in ons clubhuis.
1e etage in de Sportboulevard Dordrecht.