Wie zijn wij

De organisatie.

Het bestuur en andere doeners binnen OSCD.

Voorzitter

Cees Bakx
voorzitter@oscd.nl

Vice Voorzitter

Anita Nijhuis
vicevoorzitter@oscd.nl

Secretaris

Floor Besten
secretaris@oscd.nl

Penningmeester


penningmeester@oscd.nl

Hoofdtrainer

Rob Weeda
hoofdtrainer@oscd.nl

Adres clubhuis

(geen postadres)
Fanny Blankers-Koenweg 20
3318 AX Dordrecht
Tel: 078-6177383

Trainerscommissie

Hoofdtrainer:  Rob Weeda – hoofdtrainer@oscd.nl
Coördinator Jeugd duiken: Willem Schippers – jeugd-duiken@oscd.nl
Coördinator Jeugd OWH: Cees Bakx – jeugd-owh@oscd.nl
Coördinator OWH: Bas Praet, Niels Polet, Jolijn Polet – owh@oscd.nl
Coördinator Conditie: Maarten Hermus 

Evenementencommissie

Maria Scheffer – Tamara Gluvers – Evenlien Nanninga –  ec@oscd.nl

Materiaalcommissie

Materiaalcommissaris: Erik Polet – materiaal@oscd.nl
Flessen vullen: flesvullen@oscd.nl

Barcommissie

Barcommissaris: Maria Callado – barcommissaris@oscd.nl

Planner

Agenda: Anja Blonk – planner@oscd.nl
Zwembad:  Josien Jansen – zwembadcoordinator@oscd.nl

Public Relations

Rob Weeda – pr@oscd.nl

Public Relations

 Anja Blonk – webmaster@oscd.nl

We nodigen je uit om een keertje mee te trainen.

Je bent altijd welkom op de woensdag en vrijdag avond in ons clubhuis.
1e etage in de Sportboulevard Dordrecht.